O firmie

Zajmujemy się technologiami internetowymi od 1999 roku, a od marca 2003 działamy jako firma web hostingowa. W tym czasie zaufało nam wielu klientów. Naszym celem jest pogodzenie ze sobą teoretycznie dwóch przeciwstawnych słów - jakości i ceny. Profesjonalny hosting nie musi być drogi i nasza oferta na hostpark.pl jest tego dowodem. Proponujemy usługi na światowym poziomie po bardzo konkurencyjnych cenach.  
 
Sprzęt  
Wszystkie nasze serwery działają na markowych podzespołach, wyposażone są w bardzo wydajne 4-rdzeniowe procesory firmy Intel i posiadają po min. 8GB pamięci RAM. Dyski twarde pracują w macierzach dyskowych RAID 1, które dbają o bezpieczeństwo Państwa danych. Oczywiście dodatkowo wykonujemy backup wszystkich danych na serwery zewnętrzne, gdyż wiemy jak ważne są dla Państwa przechowywane dane. Całe data center posiada dostęp do dwóch niezależnych zakładów energetycznych oraz oczywiście wyposażone jest w agregaty prądotwórcze, które mogą podtrzymywać zasilanie w przypadku klęsk żywiołowych.  
 
Oprogramowanie  
Wszystkie serwery działają pod kontrolą systemu Linux Debian lub CentOS, a o przyjazną obsługę Państwa serwerów dba oprogramowanie DirectAdmin w wersji polskojęzycznej. Panel administracyjny DirectAdmin jest standardem wśród usługodawców serwerów wirtualnych i pozwala na bezproblemową i intuicyjną konfigurację praktycznie wszystkich opcji Państwa serwera: stron internetowych, baz danych, skrzynek pocztowych. Dodatkowo na każdym serwerze instalujemy bezpłatnie oprogramowanie Installatron, które umożliwia zainstalowanie ponad 50 różnych skryptów PHP i CGI w ciągu dosłownie kilku sekund (w pakiecie Installatron znajdują się m.in. Joomla, PHPBB2 i 3, PHP Nuke, Drupal, CodeIgniter, Gallery2, Coppermine i wiele innych skryptów).  
 
Obsługa klienta  
Staramy się stale usprawniać obsługę klientów, gdyż to Wy Państwo ostatecznie decydujecie o naszym sukcesie. Do dyspozycji klientów uruchomiliśmy specjalny portal: Dział Obsługi Klientów oraz możliwość konwersacji z technikami poprzez sieć Gadu-gadu: nr 2080039. Dodatkowe informacje kontaktowe znajdują się na stronie kontakt.


Więcej informacji na temat infrastruktury i sieci


Copyright 2011. Hostpark.pl , wszelkie prawa zastrzeżone - Redkorn Regulamin usług | Kontakt